Nowa moda w Internecie – Reel Steal

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Reel Steal to niezwykle popularna ostatnimi czasy gra, której wątek naczelny to Gambling. Niełatwo powiedzieć skąd właściwie wziął się jej fenomen. Automaty zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do Reel Steal? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od bliskich, a może przypadkowo trafiliście na jej reklamę. Nieistotne jaka jest racja tego zainteresowania, spróbuję zaspokoić je swoją niedługą charakterystyką.

Technikalia gry Reel Steal

Reel Steal jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znanej skądinąd spółki NetEnt. Pracownicy NetEnt to niewątpliwie niezwykle szczegółowi fachowcy, dlatego powinno po nich oczekiwać nie mniej niż konkretnej gry slotowej. W dobie współzawodnictwa między klasycznymi automatami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi automatami piątkowymi, Reel Steal było zmuszone opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Reel Steal jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań osób.

Twórcy gry postarali się, aby maksymalny zakład został ustanowiony na odpowiednim poziomie. Najwyższy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to dlatego 26. Nie szokuje on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz także ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (albo uwielbiają naprawdę mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

Reel Steal dysponuje odpowiednią dla graczy liczbą linii wypłat, których jest 9. Taka liczba istotnie zwielokrotnia nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie mają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Reel Steal 95.90%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka suma definitywnie zadowala!

Samo sterowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo prędko ogarnie jej przepisy. Dlatego też Reel Steal być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze Reel Steal

Nie ma obecnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i Reel Steal nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów pozostaje jednak pozwracać się zaraz do witryn eksponujących u siebie grę Reel Steal. Oferty bonusowe mogą wyróżniać się w zależności od szczodrości kierownictwa. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyłapaniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz wiele czasu i samozaparcia zalecam szczegółowe rozejrzenie się w Internecie w celu wypatrzenia optymalnej odsłony Reel Steal. Życzę dobrych szperanin!