Nowa moda w Internecie – Rocket Men

3.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Rocket Men to wyjątkowo popularna niedawno gra, której wątek naczelny to Superheroes. Ciężko stwierdzić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Automaty posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra pokrewna do Rocket Men? Cóż, nie przyszliście tu raczej na rozważania o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od kolegów, a może przypadkiem natknęliście się na jej reklamę. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Mechanika gry Rocket Men

Rocket Men jest grą, której autorzy wywodzą się ze znanej powszechnie spółki Red Tiger. Podwładni Red Tiger to naturalnie bardzo skrupulatni specjaliści, zatem można po nich spodziewać się co najmniej solidnej gry slotowej. W dobie rywalizacji między dawnymi slotami trójkowatymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Rocket Men wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepokoju, Rocket Men jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od indywidualnych upodobań ludzi.

Autorzy gry nie szczędzili wysiłków, żeby krańcowy zakład został ustanowiony na właściwym poziomie. Szczytowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 91. Nie odrzuca on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale pondato ci którzy lubią szafować kasą (albo uwielbiają szczerze mocne doznania towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Rocket Men posługuje się należytą dla klientów liczbą paylinesów, których jest 20. Taka liczba istotnie pogłębia szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której kwoty nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Rocket Men 96.12%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast początkujący bardzo śmigle pojmie jej zasady. Na skutek tego Rocket Men być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Bonusy w grze Rocket Men

Brakuje obecnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i Rocket Men nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do szczegółów powinno się mimo wszystko pozwracać się zaraz do portali prezentujących u siebie grę Rocket Men. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od szczodrości administracji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej wersji gry, która ma do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w wiele czasu i ambicji rekomenduję uważne rozejrzenie się po Internecie w celu odszukania optymalnej wersji Rocket Men. Życzę opłacalnych szperanin!