Najnowsza moda w Internecie – Ronnie O’Sullivan

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Ronnie O’Sullivan to bardzo popularna ostatnimi czasy gra, której wątek dominujący to Sports. Trudno ustalić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry slotowe mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Ronnie O’Sullivan? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na teoretyzowanie o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Obojętnie jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką opinią.

Technika programu Ronnie O’Sullivan

Ronnie O’Sullivan jest grą, której autorzy wywodzą się ze znamienitej powszechnie wytwórni Playtech. Współpracownicy Playtech to jak wiadomo bardzo skrupulatni zawodowcy, zatem można po nich wyczekiwać co najmniej rzetelnej gry slotowej. W epoce rywalizacji pomiędzy dawnymi automatami trójbębnowymi, a współcześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Ronnie O’Sullivan wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w rozterce, Ronnie O’Sullivan jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych upodobań ludzi.

Projektanci gry dołożyli starań, żeby szczytowy zakład został ustanowiony na właściwym rozmiarze. Najwyższy zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 99. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, ale również ci którzy kochają szafować pieniędzmi (lub kochają naprawdę burzliwe emocje towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Ronnie O’Sullivan rozporządza należytą dla klientów liczbą paylinesów, których jest 20. Taka ilość istotnie zwielokrotnia perspektywy gracza na powodzenie, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic zaskakującego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Ronnie O’Sullivan 93.07%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka suma zdecydowanie zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo szybko załapie jej przepisy. Dzięki temu Ronnie O’Sullivan być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Ronnie O’Sullivan

Brak w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Także i Ronnie O’Sullivan nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów trzeba mimo wszystko zagadnąć zaraz do stron upubliczniających u siebie grę Ronnie O’Sullivan. Oferty bonusowe mogą być odmienne w zależności od hojności centrali. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej wersji gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz dużo czasu i oddania zalecam uważne rozejrzenie się w Internecie w celu wypatrzenia najkorzystniejszej wersji Ronnie O’Sullivan. Życzę owocnych badań!