Nowa moda w Internecie – Satsumo’s Revenge

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Satsumo’s Revenge to wyjątkowo popularna niedawno gra, której motyw centralny to Asian. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Automaty posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra podobna do Satsumo’s Revenge? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na rozważania o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od bliskich, a może przypadkiem napotkaliście jej reklamę. Nieważne jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Technikalia gry Satsumo’s Revenge

Satsumo’s Revenge jest grą, której twórcy pochodzą ze popularnej powszechnie koncernu Playtech. Współpracownicy Playtech to oczywiście niebywale szczegółowi zawodowcy, dlatego wypada po nich spodziewać się co najmniej rzetelnej gry hazardowej. W czasach rywalizacji między starymi automatami trójbębnowymi, a współcześniejszymi grami piątkowymi, Satsumo’s Revenge wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepewności, Satsumo’s Revenge używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych preferencji klientów.

Autorzy gry postarali się, żeby szczytowy zakład był umieszczony na słusznym stopniu. Maksymalny zakład za poszczególny obrót bębnami to zatem 91. Nie płoszy on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale pondato ci którzy kochają sypać pieniędzmi (albo kochają po prostu burzliwe doznania towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą szemrać na jej bezproblemowość.

Satsumo’s Revenge posługuje się korzystną dla klientów ilością linii wypłat, których jest 25. Taka liczba odpowiednio zwiększa perspektywy gracza na powodzenie, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Satsumo’s Revenge 91.60%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo szybko przejrzy jej przepisy. Dzięki temu Satsumo’s Revenge być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Bonusy w grze Satsumo’s Revenge

Brak aktualnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Satsumo’s Revenge nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali powinno się mimo wszystko zagadnąć zaraz do kasyn upubliczniających u siebie grę Satsumo’s Revenge. Oferty bonusowe mogą być inne w zależności od hojności centrali. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w wiele czasu i oddania zalecam solidne porozglądać się w Internecie w celu wyśledzenia najkorzystniejszej odsłony Satsumo’s Revenge. Życzę korzystnych eksloracji!