Najnowsza moda w Internecie – Savannah King

4.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

Savannah King to niezwykle lubiana niedawno gra, której motyw naczelny to Animals. Trudno stwierdzić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Automaty posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra podobna do Savannah King? Cóż, nie przyszliście tutaj raczej na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od znajomych, a może mimochodem trafiliście na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest racja tego pragnienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją niedługą charakterystyką.

Mechanika gry Savannah King

Savannah King jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze słynnej skądinąd przedsiębiorstwa Genesis Gaming. Pracownicy Genesis Gaming to naturalnie bardzo drobiazgowi profesjonaliści, stąd trzeba po nich wyczekiwać minimum konkretnej gry slotowej. W okresie rywalizacji między starymi slotami trójkowatymi, a innowacyjnymi grami pięciobębnowymi, Savannah King było zmuszone opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Savannah King używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań ludzi.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, by krańcowy zakład został ułożony na właściwym stopniu. Maksymalny zakład za konkretny ruch bębnami to dlatego 28. Nie płoszy on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale także ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (lub uwielbiają naprawdę silne emocje towarzyszące grze za duże sumy) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Savannah King rozporządza korzystną dla klientów ilością paylinesów, których jest 1024. Taka ilość znacznie potęguje perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają żadnego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Savannah King 96.21%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka suma definitywnie przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo śpiesznie załapie jej zasady. Dlatego też Savannah King być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Gratisy w grze Savannah King

Nie ma aktualnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Savannah King nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do konkretów trzeba mimo wszystko zagadnąć zaraz do kasyn eksponujących u siebie grę Savannah King. Oferty premiowe mogą wyróżniać się w zależności od szczodrości administracji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera 100% do 200 EUR. Jeśli masz sporo czasu i oddania rekomenduję wnikliwe pogrzebać w Internecie w celu znalezienia idealnej odsłony Savannah King. Życzę opłacalnych eksloracji!