Najnowsza moda w Internecie – Scruffy Duck

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Scruffy Duck to bezkonkurencyjnie popularna niedawno gra, której wątek przewodni to Cartoons. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry slotowe zawierają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć uprzednio gra podobna do Scruffy Duck? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na rozważania o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od kolegów, a może mimochodem trafiliście na jej reklamę. Nieistotne jaka jest racja tego zainteresowania, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Mechanika programu Scruffy Duck

Scruffy Duck jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znamienitej skądinąd spółki NetEnt. Podwładni NetEnt to jak wiadomo niesamowice dokładni eksperci, toteż trzeba po nich spodziewać się co najmniej solidnej gry automatowej. W czasach rywalizacji pomiędzy dawnymi slotami potrójnymi, a nowocześniejszymi grami pięciobębnowymi, Scruffy Duck wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w rozterce, Scruffy Duck ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od personalnych sympatii graczy.

Projektanci gry dołożyli starań, aby szczytowy zakład został ułożony na słusznym stopniu. Maksymalny zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 86. Nie płoszy on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju szafować funduszami (lub lubią zwyczajnie ogromne doznania towarzyszące grze za spore sumy) nie będą narzekać na jej łatwość.

Scruffy Duck rozporządza odpowiednią dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość porządnie zwiększa szanse gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Scruffy Duck 96.38%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba stanowczo satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo prędko przejrzy jej przepisy. Na skutek tego Scruffy Duck być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Scruffy Duck

Nie ma w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Scruffy Duck nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów powinno się mimo wszystko zasięgnąć języka zaraz do witryn prezentujących u siebie grę Scruffy Duck. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od hojności administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i werwy polecam wnikliwe pogrzebać w Internecie w celu wypatrzenia najlepszej wersji Scruffy Duck. Życzę opłacalnych poszukiwań!