Nowa moda w Internecie – Secret of the Stones

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Secret of the Stones to nadzwyczaj lubiana ostatnio gra, której motyw przewodni to Jungle. Niełatwo stwierdzić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Gry slotowe posiadają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do Secret of the Stones? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na filozofowanie o właściwościach masowej popkultury. Przyszliście tu po opis tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od znajomych, a może przypadkowo natknęliście się na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją niedługą charakterystyką.

Technika programu Secret of the Stones

Secret of the Stones jest grą, której autorzy pochodzą ze znamienitej szeroko koncernu NetEnt. Współpracownicy NetEnt to naturalnie niebywale drobiazgowi zawodowcy, zatem wypada po nich spodziewać się chociaż rzetelnej gry automatowej. W czasach współzawodnictwa między tradycyjnymi automatami potrójnymi, a innowacyjnymi slotami piątkowymi, Secret of the Stones było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Secret of the Stones ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych zapatrywań osób.

Projektanci gry nie szczędzili wysiłków, żeby największy zakład został umieszczony na słusznym rozmiarze. Maksymalny zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 70. Nie przeraża on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, ale dodatkowo ci którzy lubią szastać funduszami (lub lubią po prostu ogromne przeżycia towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą żalić się na jej łatwość.

Secret of the Stones dysponuje korzystną dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 25. Taka ilość porządnie zwielokrotnia szanse gracza na powodzenie, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie mają żadnego kalibru. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Secret of the Stones 96.70%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast początkujący bardzo śmigle zrozumie jej przepisy. W ten sposób Secret of the Stones być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Premie w grze Secret of the Stones

Brak obecnie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Secret of the Stones nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali pozostaje mimo wszystko zwrócić się z miejsca do witryn prezentujących u siebie grę Secret of the Stones. Oferty gratisowe są w stanie być inne w zależności od szczodrości centrali. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz wiele czasu i oddania polecam uważne powęszyć po Internecie w celu zwietrzenia najlepszej odsłony Secret of the Stones. Życzę dobrych poszukiwań!