Nowa moda w Internecie – Space Wars

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Space Wars to bardzo popularna niedawno gra, której temat nadrzędny to Aliens. Trudno określić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć wcześniej gra porównywalna do Space Wars? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na teoretyzowanie o charakterze kultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może niespodzianie napotkaliście jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją zwięzłą opinią.

Mechanika gry Space Wars

Space Wars jest grą, której twórcy wywodzą się ze popularnej powszechnie wytwórni NetEnt. Pracownicy NetEnt to niewątpliwie niesamowice szczegółowi profesjonaliści, tym samym powinno po nich spodziewać się co najmniej konkretnej gry slotowej. W okresie współzawodnictwa między tradycyjnymi automatami trójbębnowymi, a innowacyjnymi slotami pięciobębnowymi, Space Wars było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Space Wars ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych zapatrywań osób.

Autorzy gry dołożyli starań, by krańcowy zakład został umieszczony na odpowiednim rozmiarze. Maksymalny zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 27. Nie płoszy on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale także ci którzy lubią szafować gotówką (lub lubią po prostu ogromne emocje towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą skarżyć się na jej bezproblemowość.

Space Wars ma do dyspozycji odpowiednią dla graczy liczbą linii wypłat, których jest 40. Taka ilość znacznie wzmaga nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której finanse nie mają żadnego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Space Wars 96.80%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie taka liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią z marszu. Natomiast amator bardzo szybko załapie jej przepisy. W ten sposób Space Wars być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Premie w grze Space Wars

Nie ma obecnie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Space Wars nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do niuansów powinno się jednak zagadnąć natychmiast do witryn upubliczniających u siebie grę Space Wars. Oferty gratisowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności centrali. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i samozaparcia zalecam dokładne pogrzebać w Internecie w celu wypatrzenia idealnej odsłony Space Wars. Życzę dobrych poszukiwań!