Nowa moda w Internecie – Starburst

4.4 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Starburst to wyjątkowo znana niedawno gra, której wątek nadrzędny to Futuristic. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć wcześniej gra siostrzana do Starburst? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na filozofowanie o właściwościach kultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Bez różnicy jaka jest racja tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką opinią.

Technikalia programu Starburst

Starburst jest grą, której projektanci pochodzą ze słynnej skądinąd firmy NetEnt. Pracownicy NetEnt to jak wiadomo niezwykle dokładni profesjonaliści, stąd trzeba po nich wyczekiwać nie mniej niż porządnej gry slotowej. W epoce komptetycji pomiędzy klasycznymi grami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami piątkowymi, Starburst wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepewności, Starburst posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od prywatnych sympatii klientów.

Twórcy gry wyslili się, aby krańcowy zakład był ustawiony na słusznym rozmiarze. Szczytowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to dlatego 66. Nie odrzuca on zatem graczy o słabszych nerwach swoją skalą, lecz także ci którzy mają w zwyczaju szafować pieniędzmi (albo lubią szczerze ogromne doznania towarzyszące grze za spore stawki) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Starburst posługuje się wartościową dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 10. Taka ilość odpowiednio zwiększa nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają żadnego kalibru. Tak więc nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Starburst 96.10%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka liczba stanowczo satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo prędko przejrzy jej zasady. Na skutek tego Starburst być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Gratisy w grze Starburst

Nie ma obecnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Starburst nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba jednak zwrócić się z miejsca do kasyn pokazujących u siebie grę Starburst. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od hojności centrali. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w sporo czasu i samozaparcia zalecam dokładne powęszyć w Internecie w celu zwietrzenia idealnej wersji Starburst. Życzę opłacalnych szperanin!