Najnowsza moda w Internecie – Steamtower

3.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Steamtower to bezkonkurencyjnie lubiana ostatnio gra, której wątek przewodni to Sci-Fi. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Automaty mają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć poprzednio gra podobna do Steamtower? Cóż, nie pojawiliście się tutaj raczej na rozważania o właściwościach kultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od znajomych, a może mimochodem natrafiliście jej reklamę. Obojętnie jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką recenzją.

Technika gry Steamtower

Steamtower jest grą, której projektanci pochodzą ze popularnej skądinąd spółki NetEnt. Podwładni NetEnt to naturalnie bardzo precyzyjni eksperci, zatem wypada po nich wyczekiwać chociaż przyzwoitej gry slotowej. W okresie rywalizacji między starymi automatami potrójnymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Steamtower było zmuszone stanąć po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Steamtower używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych sympatii graczy.

Pomysłodawcy gry wyslili się, by największy zakład został ułożony na odpowiednim stopniu. Najwyższy zakład za poszczególny obrót bębnami to zatem 97. Nie płoszy on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy mają w zwyczaju szastać kasą (albo kochają szczerze mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Steamtower posługuje się odpowiednią dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 15. Taka liczba porządnie potęguje widoki gracza na wygraną, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której fundusze nie posiadają żadnego kalibru. Tak więc nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Steamtower 97%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta liczba definitywnie zaspokaja!

Samo nawigowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo szybko załapie jej zasady. Dzięki temu Steamtower być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Premie w grze Steamtower

Brakuje w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Steamtower nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do konkretów pozostaje mimo wszystko pozwracać się z miejsca do witryn upubliczniających u siebie grę Steamtower. Oferty bonusowe są w stanie różnić się w zależności od hojności dyrekcji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej wersji gry, która ma 23 no deposit free spins on selected slots. Jeżeli posiadasz sporo czasu i samozaparcia zalecam solidne pogrzebać po Internecie w celu wypatrzenia najkorzystniejszej wersji Steamtower. Życzę owocnych poszukiwań!