Najnowsza moda w Internecie – Sticky Bandits

5.0 /5
100% do 200 EUR Play Now

Sticky Bandits to nadzwyczaj znana ostatnimi czasy gra, której motyw centralny to Wild Wild West. Trudno stwierdzić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry hazardowe mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra podobna do Sticky Bandits? Cóż, nie przyszliście tu raczej na filozofowanie o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkowo trafiliście na jej reklamę. Nieistotne jaka jest przyczyna tego zainteresowania, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką opinią.

Technikalia programu Sticky Bandits

Sticky Bandits jest grą, której twórcy wywodzą się ze znamienitej skądinąd spółki Quickspin. Współpracownicy Quickspin to naturalnie niezwykle precyzyjni zawodowcy, tym samym trzeba po nich oczekiwać chociaż konkretnej gry hazardowej. W epoce komptetycji między tradycyjnymi grami trójkowatymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Sticky Bandits było zobowiązane aby opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w niepokoju, Sticky Bandits posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych zawiłowań osób.

Twórcy gry nie szczędzili wysiłków, aby maksymalny zakład był ulokowany na właściwym rozmiarze. Największy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 17. Nie przeraża on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, ale także ci którzy kochają sypać funduszami (lub uwielbiają po prostu ogromne doznania towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Sticky Bandits ma do dyspozycji wartościową dla klientów ilością paylinesów, których jest 30. Taka liczba odpowiednio zwiększa nadzieje gracza na powodzenie, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Zatem nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Sticky Bandits 96.50%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka liczba stanowczo przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo prędko ogarnie jej przepisy. Na skutek tego Sticky Bandits być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Bonusy w grze Sticky Bandits

Brak w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Sticky Bandits nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów należy jednak zwrócić się natychmiast do portali pokazujących u siebie grę Sticky Bandits. Oferty gratisowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości kierownictwa. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w odnalezieniu takiej wersji gry, która zawiera 100% do 200 EUR. Jeżeli jesteś wyposażony w sporo czasu i werwy rekomenduję uważne porozglądać się po Internecie w celu zwietrzenia idealnej odsłony Sticky Bandits. Życzę opłacalnych poszukiwań!