Najnowsza moda w Internecie – Sword of Destiny

5.0 /5
100% do 100 € Play Now

Sword of Destiny to nadzwyczaj ceniona ostatnimi czasy gra, której wątek przewodni to Mythology. Ciężko określić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć przedtem gra porównywalna do Sword of Destiny? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na filozofowanie o właściwościach masowej popkultury. Przyszliście tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może przypadkiem natknęliście się na jej promocję. Nieistotne jaka jest przyczyna tego zainteresowania, spróbuję usatysfakcjonować je swoją krótką analizą.

Technikalia programu Sword of Destiny

Sword of Destiny jest grą, której autorzy pochodzą ze znanej szeroko wytwórni Bally. Pracownicy Bally to oczywiście niezwykle precyzyjni fachowcy, stąd wypada po nich spodziewać się co najmniej solidnej gry automatowej. W dobie współzawodnictwa pomiędzy staromodnymi grami trójbębnowymi, a współcześniejszymi grami pięciobębnowymi, Sword of Destiny było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepewności, Sword of Destiny jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych upodobań osób.

Twórcy gry wyslili się, by najwyższy zakład był ułożony na właściwym rozmiarze. Największy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 33. Nie odrzuca on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wielkością, ale dodatkowo ci którzy lubią szastać pieniędzmi (lub kochają po prostu burzliwe przeżycia towarzyszące grze za spore stawki) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Sword of Destiny rozporządza należytą dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 25. Taka liczba porządnie zwielokrotnia nadzieje gracza na wygraną, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Sword of Destiny 95.94%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle zrozumie jej zasady. Na skutek tego Sword of Destiny być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Sword of Destiny

Brak obecnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Również i Sword of Destiny nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka bezpośrednio do stron upubliczniających u siebie grę Sword of Destiny. Oferty premiowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści 100% do 100 €. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i ambicji zalecam szczegółowe rozejrzenie się po Internecie w celu wypatrzenia najkorzystniejszej odsłony Sword of Destiny. Życzę opłacalnych badań!