Najnowsza moda w Internecie – The 100.000 Pyramid

3.9 /5
100% do 100 € Play Now

The 100.000 Pyramid to nadzwyczaj znana ostatnimi czasy gra, której wątek dominujący to Egypt. Niełatwo ustalić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry slotowe mają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć przedtem gra porównywalna do The 100.000 Pyramid? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na filozofowanie o charakterze kultury. Przyszliście tutaj po opis tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może mimochodem trafiliście na jej reklamę. Obojętnie jaka jest racja tego pragnienia, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją zwięzłą charakterystyką.

Technikalia gry The 100.000 Pyramid

The 100.000 Pyramid jest grą, której autorzy pochodzą ze popularnej szeroko koncernu IGT. Pracownicy IGT to naturalnie niebywale skrupulatni eksperci, zatem trzeba po nich wyczekiwać nie mniej niż solidnej gry slotowej. W czasach rywalizacji między klasycznymi grami trójkowatymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, The 100.000 Pyramid musiało stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, The 100.000 Pyramid jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od prywatnych preferencji graczy.

Projektanci gry dołożyli starań, aby krańcowy zakład został ustawiony na odpowiednim rozmiarze. Krańcowy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 82. Nie przeraża on zatem klientów o słabszych nerwach swoją skalą, lecz dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (lub kochają szczerze mocne przeżycia towarzyszące grze za wysokie sumy) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

The 100.000 Pyramid ma do dyspozycji wartościową dla graczy ilością linii wypłat, których jest 15. Taka ilość naprawdę pogłębia perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w The 100.000 Pyramid 95%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo zadowala!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi upora się z nią z marszu. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle ogarnie jej zasady. Dlatego też The 100.000 Pyramid być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą hazardową.

Gratisy w grze The 100.000 Pyramid

Nie ma aktualnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i The 100.000 Pyramid nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do niuansów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka zaraz do portali eksponujących u siebie grę The 100.000 Pyramid. Oferty bonusowe są w stanie wyróżniać się w zależności od szczodrości centrali. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego problemu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera 100% do 100 €. Jeżeli masz dużo czasu i ambicji polecam szczegółowe pogrzebać w Internecie w celu wyśledzenia najkorzystniejszej odsłony The 100.000 Pyramid. Życzę owocnych eksloracji!