Nowa moda w Internecie – The Flintstones

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

The Flintstones to bezkonkurencyjnie ceniona niedawno gra, której temat centralny to Cartoons. Niełatwo stwierdzić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry hazardowe mają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć wcześniej gra porównywalna do The Flintstones? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na rozważania o charakterze masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od kolegów, a może mimochodem trafiliście na jej reklamę. Nieważne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją zwięzłą recenzją.

Mechanika programu The Flintstones

The Flintstones jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej powszechnie firmy Playtech. Podwładni Playtech to oczywiście bardzo szczegółowi zawodowcy, toteż powinno po nich spodziewać się co najmniej rzetelnej gry slotowej. W epoce komptetycji pomiędzy klasycznymi grami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami pięciobębnowymi, The Flintstones było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w rozterce, The Flintstones jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od indywidualnych zapatrywań ludzi.

Autorzy gry nie szczędzili wysiłków, by największy zakład został umieszczony na odpowiednim poziomie. Krańcowy zakład za jeden ruch bębnami to dlatego 56. Nie odrzuca on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy mają w zwyczaju szastać kasą (lub uwielbiają szczerze burzliwe przeżycia towarzyszące grze za wysokie sumy) nie będą żalić się na jej każualowatosć.

The Flintstones dysponuje korzystną dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 1024. Taka liczba znacznie zwiększa widoki gracza na powodzenie, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic zaskakującego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w The Flintstones 95.45%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo zadowala!

Samo sterowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast amator bardzo szybko załapie jej przepisy. W ten sposób The Flintstones być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Bonusy w grze The Flintstones

Brakuje obecnie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i The Flintstones nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali należy mimo wszystko zagadnąć bezpośrednio do kasyn pokazujących u siebie grę The Flintstones. Oferty bonusowe mogą być odmienne w zależności od hojności kierownictwa. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz sporo czasu i samozaparcia polecam uważne powęszyć po Internecie w celu wypatrzenia najkorzystniejszej odsłony The Flintstones. Życzę opłacalnych badań!