Nowa moda w Internecie – The Invisible Man

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

The Invisible Man to bezkonkurencyjnie ceniona ostatnio gra, której motyw dominujący to Cinematic. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć przedtem gra podobna do The Invisible Man? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na gdybania o właściwościach kultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może przypadkiem natknęliście się na jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją niedługą analizą.

Mechanika programu The Invisible Man

The Invisible Man jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej szeroko koncernu NetEnt. Współpracownicy NetEnt to niewątpliwie niebywale dokładni zawodowcy, dlatego można po nich spodziewać się chociaż solidnej gry hazardowej. W okresie rywalizacji między klasycznymi automatami trójkowatymi, a nowszymi slotami pięciobębnowymi, The Invisible Man musiało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, The Invisible Man posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od osobistych zapatrywań klientów.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, aby krańcowy zakład został ustanowiony na słusznym stopniu. Krańcowy zakład za konkretny obrót bębnami to dlatego 70. Nie szokuje on zatem klientów o słabszych nerwach swoją wysokością, ale dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (lub lubią szczerze ogromne przeżycia towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

The Invisible Man dysponuje odpowiednią dla klientów ilością paylinesów, których jest 20. Taka liczba istotnie zwielokrotnia perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają żadnego znaczenia. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w The Invisible Man 96.40%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta suma stanowczo przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią z marszu. Natomiast amator bardzo szybko załapie jej zasady. Na skutek tego The Invisible Man być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Bonusy w grze The Invisible Man

Nie ma aktualnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Także i The Invisible Man nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów należy jednak pozwracać się z miejsca do witryn pokazujących u siebie grę The Invisible Man. Oferty gratisowe są w stanie być inne w zależności od hojności centrali. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w sporo czasu i samozaparcia zalecam dokładne pogrzebać po Internecie w celu zwietrzenia idealnej wersji The Invisible Man. Życzę owocnych badań!