Najnowsza moda w Internecie – The King

4.1 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

The King to niezwykle znana niedawno gra, której motyw dominujący to Animals. Trudno ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Automaty posiadają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra podobna do The King? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od kolegów, a może mimochodem trafiliście na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zainteresowania, spróbuję zaspokoić je swoją niedługą charakterystyką.

Technika programu The King

The King jest grą, której projektanci pochodzą ze znanej skądinąd przedsiębiorstwa Endorphina. Pracownicy Endorphina to jak wiadomo niesamowice drobiazgowi fachowcy, więc powinno po nich oczekiwać co najmniej porządnej gry automatowej. W okresie współzawodnictwa pomiędzy starymi automatami potrójnymi, a współcześniejszymi grami pięciobębnowymi, The King wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepewności, The King ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych upodobań ludzi.

Twórcy gry nie szczędzili wysiłków, aby największy zakład był ułożony na właściwym stopniu. Największy zakład za konkretny obrót bębnami to zatem 67. Nie przeraża on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy kochają szastać funduszami (lub lubią zwyczajnie mocne emocje towarzyszące grze za spore sumy) nie będą szemrać na jej bezproblemowość.

The King ma do dyspozycji odpowiednią dla graczy ilością linii wypłat, których jest 10. Taka liczba istotnie zwielokrotnia perspektywy gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają żadnego wymiaru. Zatem nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w The King 96%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka liczba stanowczo satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo szybko przejrzy jej przepisy. W ten sposób The King być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze The King

Brakuje w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i The King nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do konkretów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka bezpośrednio do portali udostępniających u siebie grę The King. Oferty gratisowe mogą być inne w zależności od ofiarności centrali. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej wersji gry, która zawiera 12 no deposit free spins on selected slots. Jeżeli posiadasz wiele czasu i samozaparcia zalecam uważne powęszyć po Internecie w celu wypatrzenia idealnej odsłony The King. Życzę dobrych badań!