Nowa moda w Internecie – The Phantom’s Curse

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

The Phantom’s Curse to nadzwyczaj znana ostatnimi czasy gra, której temat centralny to Cinematic. Ciężko powiedzieć skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry slotowe mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć uprzednio gra podobna do The Phantom’s Curse? Cóż, nie przyszliście tu raczej na gdybania o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może niespodzianie natrafiliście jej reklamę. Nieważne jaka jest racja tego zaciekawienia, dołożę starań aby zaspokoić je swoją zwięzłą charakterystyką.

Technikalia programu The Phantom’s Curse

The Phantom’s Curse jest grą, której projektanci pochodzą ze słynnej skądinąd przedsiębiorstwa NetEnt. Pracownicy NetEnt to jak wiadomo niezwykle drobiazgowi profesjonaliści, stąd należy po nich wyczekiwać co najmniej solidnej gry slotowej. W dobie komptetycji pomiędzy dawnymi slotami trójbębnowymi, a nowszymi slotami piątkowymi, The Phantom’s Curse było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepokoju, The Phantom’s Curse używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych upodobań osób.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, aby najwyższy zakład był ulokowany na właściwym stopniu. Krańcowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 82. Nie przeraża on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, lecz pondato ci którzy lubią szastać pieniędzmi (albo kochają zwyczajnie mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

The Phantom’s Curse dysponuje korzystną dla klientów liczbą paylinesów, których jest 40. Taka ilość istotnie zwielokrotnia szanse gracza na powodzenie, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają żadnego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w The Phantom’s Curse N/A. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta suma stanowczo zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo szybko ogarnie jej zasady. W ten sposób The Phantom’s Curse być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze The Phantom’s Curse

Nie ma obecnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i The Phantom’s Curse nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do niuansów trzeba jednak zagadnąć natychmiast do witryn pokazujących u siebie grę The Phantom’s Curse. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od szczodrości dyrekcji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w odnalezieniu takiej wersji gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz dużo czasu i werwy rekomenduję wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu zwietrzenia najlepszej odsłony The Phantom’s Curse. Życzę dobrych eksloracji!