Nowa moda w Internecie – The Wild Chase

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

The Wild Chase to niezwykle ceniona ostatnio gra, której wątek przewodni to Action. Ciężko określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra podobna do The Wild Chase? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na filozofowanie o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może przypadkiem napotkaliście jej promocję. Obojętnie jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Technika gry The Wild Chase

The Wild Chase jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej szeroko firmy Quickspin. Współpracownicy Quickspin to jak wiadomo niezwykle drobiazgowi eksperci, stąd powinno po nich spodziewać się nie mniej niż porządnej gry slotowej. W epoce komptetycji między staromodnymi grami trójbębnowymi, a nowszymi slotami pięciobębnowymi, The Wild Chase wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, The Wild Chase posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań klientów.

Autorzy gry nie szczędzili wysiłków, aby maksymalny zakład został ulokowany na słusznym rozmiarze. Maksymalny zakład za konkretny obrót bębnami to dlatego 93. Nie płoszy on zatem osób o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy mają w zwyczaju sypać pieniędzmi (albo lubią naprawdę ogromne emocje towarzyszące grze za spore stawki) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

The Wild Chase dysponuje należytą dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 25. Taka liczba odpowiednio pogłębia nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają żadnego wymiaru. Zatem nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w The Wild Chase 96.72%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka liczba zdecydowanie przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią z marszu. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie załapie jej przepisy. Dlatego też The Wild Chase być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze The Wild Chase

Nie ma w tym momencie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i The Wild Chase nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka od razu do stron pokazujących u siebie grę The Wild Chase. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od szczodrości administracji. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w dużo czasu i ambicji sugeruję wnikliwe powęszyć w Internecie w celu wypatrzenia optymalnej odsłony The Wild Chase. Życzę korzystnych poszukiwań!