Najnowsza moda w Internecie – Top Trumps Celebs

4.4 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Top Trumps Celebs to nadzwyczaj popularna niedawno gra, której motyw centralny to Celebrities. Trudno ustalić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry slotowe posiadają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Top Trumps Celebs? Cóż, nie pojawiliście się tutaj raczej na filozofowanie o cechach kultury. Pojawiliście się tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może niespodzianie trafiliście na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest racja tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką analizą.

Mechanika gry Top Trumps Celebs

Top Trumps Celebs jest grą, której twórcy pochodzą ze popularnej skądinąd przedsiębiorstwa Playtech. Pracownicy Playtech to niewątpliwie niesamowice drobiazgowi fachowcy, stąd wypada po nich oczekiwać chociaż solidnej gry automatowej. W dobie komptetycji pomiędzy klasycznymi automatami potrójnymi, a innowacyjnymi grami pięciobębnowymi, Top Trumps Celebs musiało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Top Trumps Celebs używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od indywidualnych preferencji osób.

Twórcy gry postarali się, aby szczytowy zakład został ustanowiony na odpowiednim rozmiarze. Najwyższy zakład za konkretny ruch bębnami to zatem 93. Nie przeraża on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, lecz dodatkowo ci którzy kochają szastać kasą (lub lubią zwyczajnie burzliwe emocje towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Top Trumps Celebs posługuje się odpowiednią dla klientów ilością paylinesów, których jest 20. Taka liczba porządnie wzmaga nadzieje gracza na powodzenie, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Top Trumps Celebs 97%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo śpiesznie ogarnie jej zasady. W ten sposób Top Trumps Celebs być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Bonusy w grze Top Trumps Celebs

Brakuje w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Również i Top Trumps Celebs nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów pozostaje mimo wszystko zwrócić się natychmiast do stron eksponujących u siebie grę Top Trumps Celebs. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od ofiarności administracji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej wersji gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz sporo czasu i ambicji zalecam uważne pogrzebać w Internecie w celu zwietrzenia optymalnej odsłony Top Trumps Celebs. Życzę dobrych szperanin!