Nowa moda w Internecie – Valley of the Gods

4.0 /5
100% do 100 € Play Now

Valley of the Gods to niezwykle ceniona niedawno gra, której wątek przewodni to Mythology. Trudno ustalić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Valley of the Gods? Cóż, nie przyszliście tutaj raczej na teoretyzowanie o właściwościach kultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkowo natrafiliście jej reklamę. Nieistotne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją krótką charakterystyką.

Mechanika programu Valley of the Gods

Valley of the Gods jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znanej szeroko wytwórni Yggdrasil. Współpracownicy Yggdrasil to jak wiadomo niebywale szczegółowi eksperci, zatem można po nich oczekiwać minimum konkretnej gry slotowej. W dobie komptetycji pomiędzy dawnymi automatami trójbębnowymi, a nowszymi slotami pięciobębnowymi, Valley of the Gods wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepewności, Valley of the Gods używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych preferencji ludzi.

Projektanci gry dołożyli starań, żeby najwyższy zakład był ustanowiony na słusznym rozmiarze. Szczytowy zakład za poszczególny ruch bębnami to dlatego 54. Nie płoszy on zatem osób o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale dodatkowo ci którzy lubią sypać funduszami (albo kochają po prostu burzliwe doznania towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Valley of the Gods rozporządza odpowiednią dla graczy ilością linii wypłat, których jest 45. Taka liczba naprawdę zwiększa szanse gracza na powodzenie, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie mają żadnego kalibru. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Valley of the Gods 96.20%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta liczba definitywnie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast początkujący bardzo prędko zrozumie jej zasady. W ten sposób Valley of the Gods być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Bonusy w grze Valley of the Gods

Nie ma aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Valley of the Gods nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do detali powinno się jednak zagadnąć natychmiast do stron eksponujących u siebie grę Valley of the Gods. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od ofiarności dyrekcji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej wersji gry, która ma 100% do 100 €. Jeżeli jesteś wyposażony w sporo czasu i werwy zalecam solidne rozejrzenie się w Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej wersji Valley of the Gods. Życzę opłacalnych szperanin!