Nowa moda w Internecie – Wacky Waters

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Wacky Waters to wyjątkowo ceniona niedawno gra, której motyw naczelny to Animals. Trudno powiedzieć skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Automaty zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra pokrewna do Wacky Waters? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na teoretyzowanie o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może mimochodem napotkaliście jej reklamę. Nieistotne jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją zwięzłą recenzją.

Technika programu Wacky Waters

Wacky Waters jest grą, której autorzy wywodzą się ze znamienitej powszechnie koncernu Playtech. Współpracownicy Playtech to oczywiście bardzo precyzyjni profesjonaliści, dlatego trzeba po nich spodziewać się minimum porządnej gry automatowej. W epoce współzawodnictwa między starymi automatami potrójnymi, a nowszymi automatami piątkowymi, Wacky Waters wypadało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w rozterce, Wacky Waters używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych zawiłowań graczy.

Autorzy gry postarali się, żeby krańcowy zakład został ustanowiony na odpowiednim rozmiarze. Krańcowy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 40. Nie przeraża on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, ale także ci którzy kochają sypać funduszami (lub kochają naprawdę silne emocje towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą szemrać na jej bezproblemowość.

Wacky Waters dysponuje korzystną dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 15. Taka ilość odpowiednio zwiększa nadzieje gracza na powodzenie, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w Wacky Waters N/A. Nie wiem co z tobą, ale mnie ta liczba definitywnie zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo śmigle pojmie jej zasady. Dzięki temu Wacky Waters być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Bonusy w grze Wacky Waters

Brak aktualnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Także i Wacky Waters nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów należy jednak zagadnąć natychmiast do witryn udostępniających u siebie grę Wacky Waters. Oferty bonusowe są w stanie różnić się w zależności od hojności administracji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego problemu w odnalezieniu takiej wersji gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz wiele czasu i oddania polecam szczegółowe powęszyć w Internecie w celu odszukania najkorzystniejszej wersji Wacky Waters. Życzę owocnych eksloracji!