Najnowsza moda w Internecie – What’s Cookin?

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

What’s Cookin? to bardzo popularna ostatnio gra, której wątek naczelny to Food. Trudno określić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Automaty zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do What’s Cookin?? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na rozważania o charakterze masowej popkultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od bliskich, a może przypadkiem natknęliście się na jej reklamę. Nieistotne jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą charakterystyką.

Mechanika gry What’s Cookin?

What’s Cookin? jest grą, której projektanci pochodzą ze znamienitej skądinąd firmy Playtech. Współpracownicy Playtech to oczywiście niezwykle szczegółowi eksperci, więc należy po nich wyczekiwać minimum solidnej gry hazardowej. W dobie komptetycji między dawnymi grami trójbębnowymi, a innowacyjnymi automatami piątkowymi, What’s Cookin? było zmuszone opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w rozterce, What’s Cookin? ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od osobistych zapatrywań osób.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, żeby maksymalny zakład został ułożony na słusznym stopniu. Szczytowy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 95. Nie płoszy on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz również ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (albo lubią naprawdę mocne doznania towarzyszące grze za wysokie stawki) nie będą narzekać na jej łatwość.

What’s Cookin? ma do dyspozycji należytą dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 30. Taka ilość istotnie zwiększa widoki gracza na powodzenie, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie posiadają żadnego wymiaru. Zatem nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w What’s Cookin? 93%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo śmigle ogarnie jej zasady. Na skutek tego What’s Cookin? być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze What’s Cookin?

Brakuje w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i What’s Cookin? nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do detali pozostaje mimo wszystko zwrócić się od razu do stron prezentujących u siebie grę What’s Cookin?. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od hojności centrali. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w odnalezieniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz dużo czasu i samozaparcia sugeruję uważne pogrzebać po Internecie w celu znalezienia idealnej wersji What’s Cookin?. Życzę dobrych szperanin!