Nowa moda w Internecie – Whee of Fortune

4.4 /5
100% do 100 € Play Now

Whee of Fortune to wyjątkowo popularna ostatnimi czasy gra, której wątek przewodni to Gambling. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Automaty zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Whee of Fortune? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na teoretyzowanie o cechach kultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkiem natrafiliście jej promocję. Nieważne jaka jest racja tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką opinią.

Technika gry Whee of Fortune

Whee of Fortune jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze znanej powszechnie koncernu IGT. Współpracownicy IGT to jak wiadomo niebywale drobiazgowi profesjonaliści, zatem trzeba po nich wyczekiwać co najmniej przyzwoitej gry hazardowej. W czasach komptetycji między dawnymi grami trójkowatymi, a nowocześniejszymi automatami piątkowymi, Whee of Fortune było zmuszone stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Whee of Fortune ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od prywatnych zapatrywań klientów.

Autorzy gry postarali się, by najwyższy zakład został ustanowiony na właściwym stopniu. Maksymalny zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 98. Nie przeraża on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale także ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (lub lubią szczerze burzliwe doznania towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą żalić się na jej każualowatosć.

Whee of Fortune ma do dyspozycji korzystną dla klientów ilością paylinesów, których jest 5. Taka liczba istotnie pogłębia szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie mają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Whee of Fortune 96%. Nie wiem co z tobą, ale mnie ta suma definitywnie przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo śpiesznie pojmie jej przepisy. Dzięki temu Whee of Fortune być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą hazardową.

Gratisy w grze Whee of Fortune

Brak obecnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Whee of Fortune nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do detali trzeba mimo wszystko zagadnąć od razu do kasyn pokazujących u siebie grę Whee of Fortune. Oferty premiowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która ma 100% do 100 €. Jeśli posiadasz wiele czasu i werwy rekomenduję uważne rozejrzenie się po Internecie w celu znalezienia najlepszej wersji Whee of Fortune. Życzę opłacalnych szperanin!