Nowa moda w Internecie – White King

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

White King to bardzo ceniona niedawno gra, której wątek nadrzędny to Animals. Ciężko ustalić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Automaty mają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć uprzednio gra porównywalna do White King? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na rozważania o właściwościach kultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od znajomych, a może mimochodem natknęliście się na jej reklamę. Nieistotne jaka jest racja tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Technikalia programu White King

White King jest grą, której projektanci pochodzą ze popularnej szeroko firmy Playtech. Podwładni Playtech to jak wiadomo niezwykle skrupulatni eksperci, toteż powinno po nich oczekiwać chociaż rzetelnej gry automatowej. W epoce rywalizacji między klasycznymi automatami potrójnymi, a innowacyjnymi slotami piątkowymi, White King było zmuszone opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, White King jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od osobistych preferencji ludzi.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, aby najwyższy zakład był ustawiony na właściwym rozmiarze. Maksymalny zakład za konkretny obrót bębnami to zatem 98. Nie płoszy on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, lecz także ci którzy kochają szafować kasą (albo uwielbiają po prostu burzliwe emocje towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą żalić się na jej łatwość.

White King posługuje się wartościową dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 40. Taka liczba znacznie zwielokrotnia szanse gracza na wygraną, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie posiadają żadnego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w White King 90.05%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta liczba definitywnie zadowala!

Samo kierowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią z marszu. Natomiast początkujący bardzo prędko przejrzy jej zasady. Dzięki temu White King być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Premie w grze White King

Nie ma aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i White King nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do niuansów pozostaje mimo wszystko zagadnąć natychmiast do witryn udostępniających u siebie grę White King. Oferty premiowe są w stanie być odmienne w zależności od szczodrości kierownictwa. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w wiele czasu i samozaparcia polecam solidne powęszyć w Internecie w celu wyśledzenia najkorzystniejszej wersji White King. Życzę dobrych szperanin!