Nowa moda w Internecie – White Rabbit

4.5 /5
100% do 200 EUR Play Now

White Rabbit to wyjątkowo lubiana ostatnimi czasy gra, której temat nadrzędny to Animals. Trudno ustalić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry slotowe posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra siostrzana do White Rabbit? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na rozważania o właściwościach kultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od znajomych, a może niespodzianie natrafiliście jej reklamę. Obojętnie jaka jest racja tego pragnienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką opinią.

Technikalia programu White Rabbit

White Rabbit jest grą, której autorzy pochodzą ze słynnej powszechnie koncernu Big Time Gaming. Pracownicy Big Time Gaming to niewątpliwie niesamowice drobiazgowi eksperci, więc wypada po nich wyczekiwać chociaż solidnej gry automatowej. W epoce współzawodnictwa między starymi grami trójbębnowymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, White Rabbit musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, White Rabbit ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych zapatrywań graczy.

Projektanci gry nie szczędzili wysiłków, żeby najwyższy zakład był ustanowiony na słusznym rozmiarze. Największy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 100. Nie szokuje on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, lecz także ci którzy lubią szastać finansami (lub uwielbiają zwyczajnie silne emocje towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

White Rabbit rozporządza korzystną dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 248382. Taka liczba odpowiednio pogłębia nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają żadnego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w White Rabbit 97.30%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie ta suma stanowczo satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo śmigle załapie jej zasady. Na skutek tego White Rabbit być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze White Rabbit

Brak w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Także i White Rabbit nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zagadnąć z miejsca do witryn pokazujących u siebie grę White Rabbit. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od ofiarności centrali. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100% do 200 EUR. Jeśli posiadasz sporo czasu i samozaparcia sugeruję wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu odszukania najlepszej wersji White Rabbit. Życzę owocnych eksloracji!