Nowa moda w Internecie – Wild Beats

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Wild Beats to nadzwyczaj ceniona ostatnio gra, której wątek centralny to Music. Trudno powiedzieć skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra podobna do Wild Beats? Cóż, nie przyszliście tu raczej na gdybania o charakterze kultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od kolegów, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego pragnienia, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją krótką charakterystyką.

Technikalia programu Wild Beats

Wild Beats jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej skądinąd wytwórni Playtech. Podwładni Playtech to oczywiście niebywale precyzyjni profesjonaliści, zatem trzeba po nich wyczekiwać nie mniej niż porządnej gry hazardowej. W epoce rywalizacji pomiędzy dawnymi grami potrójnymi, a innowacyjnymi automatami pięciobębnowymi, Wild Beats wypadało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Wild Beats ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od personalnych zapatrywań graczy.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, żeby szczytowy zakład był ustanowiony na właściwym poziomie. Szczytowy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 25. Nie przeraża on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, lecz także ci którzy kochają szafować finansami (albo kochają zwyczajnie burzliwe doznania towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Wild Beats ma do dyspozycji należytą dla graczy ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość istotnie wzmaga nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic zaskakującego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Wild Beats 96.01%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest pospolicie nieskomplikowane. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo szybko ogarnie jej przepisy. Dzięki temu Wild Beats być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze Wild Beats

Nie ma w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Wild Beats nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do detali powinno się mimo wszystko zasięgnąć języka natychmiast do witryn udostępniających u siebie grę Wild Beats. Oferty premiowe są w stanie wyróżniać się w zależności od szczodrości kierownictwa. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w odnalezieniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz sporo czasu i zamiłowania sugeruję uważne rozejrzenie się po Internecie w celu odszukania najkorzystniejszej wersji Wild Beats. Życzę opłacalnych szperanin!