Najnowsza moda w Internecie – Wild Water

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Wild Water to bardzo lubiana ostatnio gra, której temat dominujący to Animals. Niełatwo powiedzieć skąd właściwie wziął się jej fenomen. Automaty posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć wcześniej gra siostrzana do Wild Water? Cóż, nie pojawiliście się tutaj raczej na rozważania o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może przypadkiem natrafiliście jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zainteresowania, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą opinią.

Technikalia gry Wild Water

Wild Water jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znamienitej szeroko przedsiębiorstwa NetEnt. Współpracownicy NetEnt to naturalnie niesamowice drobiazgowi eksperci, toteż można po nich oczekiwać chociaż porządnej gry automatowej. W okresie współzawodnictwa między staromodnymi grami potrójnymi, a nowocześniejszymi slotami piątkowymi, Wild Water wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Wild Water ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań klientów.

Autorzy gry postarali się, aby maksymalny zakład został ulokowany na właściwym rozmiarze. Najwyższy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 23. Nie płoszy on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy kochają sypać funduszami (albo kochają szczerze silne przeżycia towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Wild Water rozporządza należytą dla klientów liczbą paylinesów, których jest 20. Taka liczba naprawdę zwiększa nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Zatem nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Wild Water 96.40%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta suma stanowczo satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią z marszu. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie ogarnie jej zasady. Dlatego też Wild Water być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze Wild Water

Brakuje obecnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Także i Wild Water nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów trzeba jednak zagadnąć bezpośrednio do kasyn pokazujących u siebie grę Wild Water. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od ofiarności centrali. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i samozaparcia rekomenduję uważne pogrzebać w Internecie w celu wypatrzenia optymalnej wersji Wild Water. Życzę dobrych badań!