Nowa moda w Internecie – Wild Wild Chest

3.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Wild Wild Chest to bezkonkurencyjnie ceniona niedawno gra, której motyw nadrzędny to Wild Wild West. Trudno powiedzieć skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry slotowe zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do Wild Wild Chest? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na gdybania o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego pragnienia, dołożę starań aby zaspokoić je swoją zwięzłą opinią.

Technika gry Wild Wild Chest

Wild Wild Chest jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znamienitej skądinąd koncernu Red Tiger. Podwładni Red Tiger to oczywiście niesamowice szczegółowi profesjonaliści, więc można po nich spodziewać się minimum porządnej gry hazardowej. W epoce współzawodnictwa pomiędzy tradycyjnymi grami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Wild Wild Chest wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Wild Wild Chest jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od prywatnych preferencji klientów.

Twórcy gry postarali się, żeby maksymalny zakład był ułożony na właściwym poziomie. Największy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 74. Nie przeraża on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, ale dodatkowo ci którzy kochają szastać finansami (albo kochają szczerze mocne emocje towarzyszące grze za wysokie pieniądze) nie będą szemrać na jej łatwość.

Wild Wild Chest dysponuje należytą dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 20. Taka liczba porządnie zwiększa perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Wild Wild Chest 95%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka suma definitywnie przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle załapie jej przepisy. Dlatego też Wild Wild Chest być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Wild Wild Chest

Brakuje obecnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Wild Wild Chest nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów powinno się jednak zagadnąć od razu do stron eksponujących u siebie grę Wild Wild Chest. Oferty gratisowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości administracji. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej odsłony gry, która zawiera do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeśli posiadasz dużo czasu i samozaparcia sugeruję dokładne powęszyć po Internecie w celu znalezienia idealnej wersji Wild Wild Chest. Życzę opłacalnych poszukiwań!