Nowa moda w Internecie – Witchcraft Academy

3.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Witchcraft Academy to bezkonkurencyjnie popularna ostatnimi czasy gra, której motyw centralny to Mythology. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć przedtem gra podobna do Witchcraft Academy? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na filozofowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może niespodzianie trafiliście na jej promocję. Nieważne jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką charakterystyką.

Technikalia programu Witchcraft Academy

Witchcraft Academy jest grą, której autorzy pochodzą ze popularnej skądinąd spółki NetEnt. Współpracownicy NetEnt to naturalnie niesamowice dokładni profesjonaliści, tym samym należy po nich oczekiwać minimum rzetelnej gry slotowej. W okresie komptetycji pomiędzy dawnymi automatami potrójnymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, Witchcraft Academy było zmuszone stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w rozterce, Witchcraft Academy posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych upodobań osób.

Autorzy gry wyslili się, by najwyższy zakład został ustawiony na słusznym stopniu. Największy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 55. Nie odrzuca on zatem osób o słabszych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy mają w zwyczaju szafować pieniędzmi (lub uwielbiają szczerze ogromne emocje towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą szemrać na jej każualowatosć.

Witchcraft Academy dysponuje odpowiednią dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 20. Taka ilość znacznie pogłębia perspektywy gracza na powodzenie, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w Witchcraft Academy 96.38%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast początkujący bardzo śpiesznie załapie jej zasady. Na skutek tego Witchcraft Academy być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Gratisy w grze Witchcraft Academy

Brakuje obecnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Witchcraft Academy nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów pozostaje jednak zasięgnąć języka natychmiast do stron pokazujących u siebie grę Witchcraft Academy. Oferty bonusowe mogą być inne w zależności od ofiarności dyrekcji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego problemu w odnalezieniu takiej odsłony gry, która zawiera 10 darmowych spinów bez depozytu. Jeśli posiadasz wiele czasu i zamiłowania sugeruję szczegółowe porozglądać się w Internecie w celu wypatrzenia najlepszej odsłony Witchcraft Academy. Życzę korzystnych eksloracji!