Najnowsza moda w Internecie – Wolf Cub

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Wolf Cub to nadzwyczaj ceniona ostatnio gra, której motyw dominujący to Animals. Ciężko ustalić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Automaty mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do Wolf Cub? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na gdybania o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od bliskich, a może przypadkowo natrafiliście jej promocję. Nieważne jaka jest racja tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką opinią.

Mechanika gry Wolf Cub

Wolf Cub jest grą, której autorzy pochodzą ze słynnej skądinąd spółki NetEnt. Podwładni NetEnt to naturalnie bardzo drobiazgowi specjaliści, zatem powinno po nich wyczekiwać minimum przyzwoitej gry automatowej. W okresie rywalizacji między starymi slotami trójbębnowymi, a innowacyjnymi slotami pięciobębnowymi, Wolf Cub było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepokoju, Wolf Cub ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od indywidualnych zawiłowań osób.

Projektanci gry dołożyli starań, by najwyższy zakład został ułożony na odpowiednim rozmiarze. Maksymalny zakład za jeden obrót bębnami to zatem 44. Nie szokuje on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale również ci którzy mają w zwyczaju szastać gotówką (albo kochają po prostu burzliwe przeżycia towarzyszące grze za wysokie pieniądze) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Wolf Cub ma do dyspozycji należytą dla graczy ilością paylinesów, których jest 20. Taka ilość porządnie pogłębia perspektywy gracza na powodzenie, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Wolf Cub 96.34%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi poradzi sobie z nią z marszu. Natomiast początkujący bardzo szybko ogarnie jej przepisy. Dlatego też Wolf Cub być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Wolf Cub

Brak w tym momencie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Również i Wolf Cub nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do konkretów pozostaje mimo wszystko zagadnąć zaraz do witryn upubliczniających u siebie grę Wolf Cub. Oferty gratisowe mogą wyróżniać się w zależności od hojności dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz dużo czasu i oddania zalecam dokładne powęszyć po Internecie w celu zwietrzenia idealnej odsłony Wolf Cub. Życzę dobrych badań!